NAMENS GOOISE MEREN BEWEEGT; leuke sportieve activiteiten in de voorjaarsvakantie

Gooise Meren Beweegt organiseert komende voorjaarsvakantie weer leuke sportieve events voor jong en oud.  Alle specifieke info is te vinden via de linkjes. De activiteiten die wij aanbieden zijn:

 

Sportmix Muiden (6-12 jaar): Maandag 19 februari 2024 organiseert Gooise Meren Beweegt een toffe Sportmix in Sporthal Bredius in Muiden voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar oud. Dit event zit vol met leuke activiteiten zoals judo, kickboksen, Jiu Jitsu, voetbal en nog veel meer! Meer info en aanmelden viawww.gooisemerenbeweegt.nl/sportmix-muiden

 

Sportmix+ Bussum (55+): Donderdag 22 februari organiseert Gooise Meren Beweegt de Sportmix+ in Sportcentrum De Zandzee in Bussum! Een geweldig leuke beweegdag voor 55+. Tijdens de Sportmix+ kunnen deelnemers zich laten onderdompelen in verschillende sporten verspreid over vier beweegrondes. Van hockey tot tai chi, van voetbal tot roeien; er is voor elk wat wils. Meer info en aanmelden via www.gooisemerenbeweegt.nl/sportmixplus

 

SwimTime (12-18 jaar): Sporten en chillen in water tijdens SwimTime op vrijdag 23 februari in zwembad De Zandzee. Deze gratis activiteit is er voor alle jongeren in Gooise Meren die het weekend sportief in willen luiden! Tijdens SwimTime staan er verschillende leuke waterminigames op het programma zoals basketbal, volleybal, trefbal en het spel Marco Polo. Natuurlijk spelen we zo nu en dan ook een potje watervoetbal en zijn de duikplanken open. Meer info en aanmelden via www.gooisemerenbeweegt.nl/swimtime

 

Benieuwd naar alle activiteiten van Gooise Meren Beweegt? Check onze agenda:www.gooisemerenbeweegt.nl/#evenementen

Vereniging Naarderbos