GRATIS ACTIVITEITEN VOOR JONGEREN IN DE KERSTVAKANTIE

Komen er veel jongeren bij jou over de vloer en weten zij niet zo goed wat ze allemaal kunnen doen in de Kerstvakantie? Nou, er is genoeg te beleven!
Gemeente Gooise Meren heeft in samenwerking met Gooise Meren Beweegt, Versa Welzijn én STAD Gooi 35 activiteiten in een programma gezet. Daar kunnen jongeren vinden waar ze moeten zijn als ze zich vervelen, opzoek zijn naar een sportieve of culturele activiteit of gewoon lekker willen chillen met hun vrienden. En het leuke is: alles is gratis!

 

Dit initiatief is gestart om de jeugd te laten zien wat er allemaal kan. Zo hoeven zij zicht niet te vervelen en kunnen ze naar plekken die erg speciaal voor hen zijn ingericht om te chillen, cultuur te beoefenen of te sporten.  

Voor het gehele programma en voor meer informatie: https://stad-gooi.nl/wp-content/uploads/sites/6/2023/12/PDF-Activiteiten-Wat-doe-jij-kerstvakantie-d.pdf  

Laten we samen ervoor zorgen jongeren een hele leuke kerstvakantie tegemoet gaan.

Vereniging Naarderbos