ENQUETE BUITENRUIMTES

Wat vind u van het onderhoud van de buitenruimtes? 

Gemeente Gooise Meren is benieuwd naar uw mening over het onderhoud van de buitenruimte. De ‘buitenruimte’ zijn alle publieke buitengebieden. Denk bijvoorbeeld aan plantsoenen, speeltuinen, straten, parkeerplaatsen en afvalbakken. Het is de taak van de gemeente om deze gebieden schoon, heel en veilig te houden. In 2021 heeft de Gemeenteraad van Gooise Meren een besluit genomen over het onderhoud van de buitenruimte. Hierdoor is het onderhoud veranderd.

Vul de vragenlijst in!De resultaten van deze vragenlijst nemen we mee in onze besluitvorming over het onderhoud van de buitenruimte voor de komende paar jaar. We horen daarom graag uw mening. Scan de QR-code of ga naar de website http://www.gooisemeren.nl/vragenlijstonderhoud . U kunt de vragenlijst invullen tot 31 oktober. Wilt u meer weten over de verandering van het onderhoud? Wethouder Mark Marshall vertelt u meer hierover in het filmpje op deze website: http://www.gooisemeren.nl/oppadmetgooisemeren

Vereniging Naarderbos