EENVANDAAG OP NAARDEREILAND

In de wijken Naarderbos en Naardereiland geniet jong en oud inmiddels van een Boombieb, gemaakt door De AltijdWerkplaats. Het NPO programma EenVandaag kwam eind oktober op bezoek op Naardereiland voor een korte reportage.

Regina van De AltijdWerkplaats vertelt vol trots over het proces en de mensen achter het maken van deze boombieb’s. Vervolgens laten Dylan en Katelijn zien hoeveel plezier ze hebben van de boombieb. We zijn natuurlijk ontzettend trots op deze bijdrage van onze buurtgenoten. De positieve aandacht voor De AltijdWerkplaats, is ook niet meer dan verdiend, met hun unieke bijdrage op lokaal, sociaal en groen vlak.

Heb je de uitzending gemist en wil je hem terugkijken? Kijk op npostart.nl en zoek naar de uitzending van EenVandaag van 29 oktober. Voor meer informatie over De AltijdWerkplaats ga je naar degroeneafslag.nl/altijdwerkplaats.