MEZENKASTEN IN DE WIJK

Een van de middelen tegen de processierups is het installeren van mezenkasten (natuurlijke vijand van de rups). Deze mezenkasten, gemaakt door De AltijdWerkplaats, zijn in maart op het Naardereiland & het Naarderwoonbos opgehangen door de gemeente Gooise Meren. Alle kasten zijn genummerd. Op de lijst kun je zien waar ze hangen. We hebben al mooie foto’s en filmpjes voorbij zien komen van de bewoonde mezenkasten. De gemeente hoort graag welke nestkasten bewoond zijn. Dat kun je opgeven via Facebookpagina ‘Natuur in en om Naarden’ of via de groencommissie (geef je ook het nummer door?).

Mezenkasten gemeente Gooise Meren

Nummers van de mezenkasten:

1. Havenlaan tegenover nr. 4
2. Strandlaan naast nr.
3. Strandlaan 14
4. Hoofdgracht naast nr. 65
5. Redan naast nr. 44
6. Hoofdgracht hoek Galerij naast boothelling
7. Galerij tegenover nr. 17
8. Bolwerk tegenover nr. 13 in bosrand
9. Bolwerk hoek Hoofdgracht in bosrand
10. Boomgat tegenover nr. 2 in bosrand